Casino, live casino en sport

Millioner Casino

Duizenden spellen en een sportsbook achter één login, met stortingen vanaf €10 in euro of crypto.

Stortingen vanaf €10
300 gratis spins bij de start
Meertalige support 24/7
Millioner Casino - main content

Millioner Casino combineert een casino vol slots, jackpots en tafelspellen met een live casino en een sportsbook voor pre-match en live wedden. Daar hoort één saldo bij, in euro, en wie wil, stort met crypto.

Welk welkomstaanbod je krijgt, hangt af van wat je speelt. Casinospelers ontvangen over drie stortingen samen 200% tot €2.500 en 300 gratis spins. Sportwedders krijgen 100% tot €100 op hun eerste storting. Voor een eerste storting in crypto is er een eigen casinobonus van 200% tot 3.000 USDT.

Feiten over Millioner Casino

AanbodSlots, jackpots, tafelspellen, instant games, live casino, sport, virtuele sport, e-sports
Welkomstbonus casino200% tot €2.500 en 300 gratis spins, verdeeld over 3 stortingen
Welkomstbonus sport100% tot €100 op de eerste storting
Crypto welkomstbonus200% tot 3.000 USDT
StortenVanaf €10 met kaart, Revolut, bank, Mifinity of crypto
OpnemenVanaf €10, verzoek behandeld binnen 3 werkdagen
Daglimiet opnames€500 op VIP 1 tot €1.500 op VIP 5
Cashback25% live casino, tot 15% per dag vanaf VIP 2, 10% op sport
MobielBrowserversie voor telefoon en tablet, geen app
ContactLivechat en [email protected], dag en nacht
LeeftijdVanaf 18 jaar

Casino en sportsbook bij Millioner

Bij Millioner hoef je niet te kiezen tussen casino en sport: één registratie opent allebei, en wat je stort, zet je in waar je wilt. Promoties, toernooien, uitdagingen en een eigen Winkel komen daar nog bij.

  • Spellen – slots van eenvoudig tot uitgebreid, progressieve jackpots, roulette, blackjack, baccarat, poker en instant games met korte rondes.
  • Live – tafels met echte dealers, spelshows met presentatoren en internationale tafels waar je samen met spelers uit andere landen speelt.
  • Sport – voetbal, tennis, basketbal, ijshockey, rugby en meer, inzetten tijdens de wedstrijd, virtuele sport en e-sports.
  • Extra's – Munten sparen voor bonussen en free bets, aan het Rad van Fortuin draaien en een VIP-ladder van vijf treden beklimmen.

Millioner Casino op een rij

Euro en crypto

Kaart, Revolut, bankoverschrijving, Mifinity en 11 cryptovaluta in één kassa.

300 gratis spins

Het welkomstpakket verdeelt 300 gratis spins over je eerste drie stortingen.

Opnames binnen 3 werkdagen

Zo lang neemt de financiële afdeling maximaal voor een opnameverzoek.

Live wedden

Inzetten terwijl de wedstrijd bezig is, met Cash Out en Bet Builder.

Eigen VIP-manager

Vanaf VIP-niveau 4 heb je een vaste contactpersoon bij het casino.

Beschermd saldo

Spelersgeld staat op klantrekeningen, gescheiden van het geld van het bedrijf.

Het spelaanbod van Millioner Casino

De spellen komen van grote providers en staan per categorie in de lobby. Veel slots en jackpots open je eerst als demo, zonder geld in te zetten.

Slots en jackpots

Er zijn duizenden slots, van eenvoudige fruitautomaten tot filmslots vol bonusfuncties. Bij progressieve jackpots loopt de pot op tot iemand hem wint. Met bonusgeld kun je ze niet spelen.

Live dealers en spelshows

Live roulette, live blackjack, baccarat, poker en sic bo worden geleid door echte dealers. Spelshows zoals Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly hebben presentatoren die het tempo erin houden.

Tafelspellen en instant games

Wie liever zonder dealer speelt, kiest roulette, blackjack of baccarat in een digitale versie. Instant games zoals Plinko, Mines en Aviator draaien om korte rondes.

Populair bij Millioner Casino

Providers bij Millioner Casino

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Yggdrasil
Yggdrasil

Wedden op sport bij Millioner

In de sportsbook staan duizenden wedstrijden, van voetbal en tennis tot American football, golf, cricket en boksen. Live wedden kan terwijl er gespeeld wordt. Wil je niet op een echte wedstrijd wachten, dan is er virtuele sport en e-sports zoals CS2 en League of Legends.

FunctieWat het doet
Bet BuilderJe combineert selecties uit één wedstrijd tot een eigen weddenschap
Cash OutJe rekent een lopende weddenschap af voor het einde
Boosted OddsWedstrijden met dit icoon hebben verhoogde odds
2 goals payoutJe pre-match 1X2-weddenschap telt als gewonnen zodra jouw team twee doelpunten voorstaat
Accumulator-boost3% tot 100% extra winst op een combinatie van drie of meer selecties vanaf odds 1,40

Bonussen in het kort

De meeste aanbiedingen van Millioner vragen een storting van €20 en komen elke week terug. Zo verschillen ze in voorwaarden:

AanbodMinimale stortingRondspelenTermijn
Welkomstpakket casino€20 per storting35x storting + bonus10 dagen
Welkomstbonus sport€206x storting + bonus30 dagen
Crypto welkomstbonus casino100 USDT40x storting + bonus10 dagen
Weekend herlaadbonus casino€20, gratis spins vanaf €5035x storting + bonus10 dagen
Wekelijks Herladen, 55 gratis spins€2040x de winst10 dagen
Cashback sport, 10% tot €500Geen3x30 dagen

Met een actieve casinobonus mag één inzet niet hoger zijn dan €100. Wie met Skrill of Neteller stort, heeft geen recht op de welkomstbonussen.

Account aanmaken en inloggen

Voor een account geef je je naam, geboortedatum, land, telefoonnummer, postcode en e-mailadres op en kies je een gebruikersnaam. Daarna log je op elk apparaat met dezelfde gegevens in.

Het account staat op je eigen naam, en je mag er maar één hebben. Vroeg of laat vraagt Millioner om een identiteitsbewijs, een adresbewijs en bewijs van je betaalmethode. Die controle duurt meestal tot 10 dagen nadat alles binnen is.

Betalen bij Millioner: methoden en limieten

Je betaalt in euro of crypto, en opnames gaan zo mogelijk terug via de methode waarmee je stortte.

BetaalmethodeStortingOpname
Kaart€10 tot €2.000€10 tot €3.000
Revolut en bankoverschrijving€10 tot €5.000€10 tot €5.000
Mifinity€10 tot €2.500€10 tot €2.500
SkrillNiet beschikbaar€10 tot €5.000
Bitcoin€30 tot €5.000€60 tot €5.000
Andere crypto (USDT, USDC, ETH, LTC, BCH, TRX, BNB, DOGE, SOL, ADA)€10 tot €5.000€20 tot €5.000

De financiële afdeling pakt een opnameverzoek binnen 3 werkdagen op en werkt van maandag tot en met vrijdag, van 06:00 tot 17:00 GMT. Er mogen hooguit 3 verzoeken tegelijk openstaan. E-wallets zijn het snelst, kaartbetalingen duren langer omdat de bank ze verwerkt.

Hoeveel je mag opnemen, hangt af van je VIP-niveau: op niveau 1 is dat €500 per dag en €7.000 per maand, op niveau 5 €1.500 per dag en €20.000 per maand. Zet je een storting niet minstens één keer in en vraag je toch een opname aan, dan kan de winst vervallen. Het casino houdt dan 10% kosten in (minimaal €0,50), of 15% na een storting met bankpas of overschrijving.

Betaalmethoden van Millioner Casino

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

Spelen op je telefoon

Een app om te downloaden is er niet. Millioner opent in de mobiele browser en past zich aan het scherm aan, met dezelfde login, hetzelfde saldo en dezelfde promoties als op de computer. Ook aan de live tafels schuif je gewoon vanaf je telefoon aan.

Munten, Winkel en VIP

Terwijl je speelt, spaar je Munten: één per €10 inzet in het casino, plus 5% van elke storting en extra voor uitdagingen en toernooien. In de Winkel ruil je ze voor bonusgeld, bonusspins of free bets. Elke €100 aan inzet op geschikte casinospellen levert een draai aan het Rad van Fortuin op, en elke draai wint iets.

De VIP-ladder telt vijf niveaus. Vanaf niveau 2 is er dagelijkse cashback. Op niveau 3 komen persoonlijke aanbiedingen en bespreekbare opnamelimieten erbij, en op niveau 4 en 5 een eigen VIP-manager.

Veiligheid, klachten en klantenservice

Millioner zet spelersgeld op aparte klantrekeningen, zodat het bij een faillissement beschermd blijft. Gevoelige gegevens gaan over een versleuteld netwerk. Identiteit en herkomst van geld controleert het casino volgens de vijfde Europese anti-witwasrichtlijn.

De meertalige klantenservice zit dag en nacht klaar via livechat en [email protected]. Wordt een klacht daar niet opgelost, stuur hem dan met je gebruikersnaam en een duidelijke omschrijving naar [email protected]. Vragen over persoonsgegevens gaan naar [email protected].

Verantwoord spelen

Spelen bij Millioner mag vanaf 18 jaar. Wie even wil stoppen, vraagt de klantenservice om een tijdelijke uitsluiting, en zelfuitsluiting regel je per e-mail. Voor hulp verwijst het casino naar GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy.

Wat opvalt & Waar je op let

Wat opvalt

  • Demo's van veel slots en jackpots
  • Een prijs bij elke draai aan het Rad van Fortuin
  • Tot 100% extra winst met de Accumulator-boost
  • Live Cashback van 25% op elk VIP-niveau
  • Spinoleague-prijzen zonder inzetvereiste
  • Site en voorwaarden in het Nederlands

Waar je op let

  • Geen app om te downloaden
  • Welkomstbonussen gelden niet bij Skrill of Neteller
  • Maximaal €100 per inzet met een casinobonus
  • Jackpotslots zijn niet te spelen met bonusgeld
  • Sportherlaadbonussen vraag je zelf aan via chat of e-mail
  • €5 per maand kosten na 180 dagen zonder inloggen

Vragen over Millioner Casino

Wat biedt Millioner Casino?

Een casino met duizenden slots, jackpots en tafelspellen, een live casino met dealers en spelshows en een sportsbook met live wedden, virtuele sport en e-sports. Alles werkt met één account en één saldo in euro.

Mogen mensen die in Nederland wonen zich registreren bij Millioner Casino?

De huidige voorwaarden staan dat niet toe. Artikel 2.3 van de algemene voorwaarden van Millioner (versie 1.12, 19 augustus 2026) noemt Nederland bij de uitgesloten rechtsgebieden. Inwoners mogen er geen account openen of geld storten, en wie toch een account heeft, moet dat sluiten. Kijk voor de actuele lijst in de voorwaarden op de site van het casino.

Hoe veilig is Millioner Casino?

Spelersgeld staat gescheiden van het bedrijfsgeld, gegevens gaan over een versleuteld netwerk en het casino controleert leeftijd en identiteit van elke speler. Voor klachten is er een vaste procedure via [email protected].

Hoeveel bonus krijg je bij Millioner Casino?

Casinospelers krijgen tot €2.500 en 300 gratis spins over hun eerste drie stortingen, sportwedders 100% tot €100 op de eerste storting. Daarna volgen herlaadbonussen en cashback.

Kun je Millioner Casino op je telefoon spelen?

Ja, in de mobiele browser. Een aparte app is er niet, maar login, saldo, bonussen en live tafels zijn op de telefoon hetzelfde als op de computer.

Wat is de minimale storting bij Millioner Casino?

€10 met kaart, Revolut, bankoverschrijving, Mifinity of de meeste crypto, en €30 met Bitcoin. Voor bonussen is de minimale storting €20.

Laatst bijgewerkt 2026-10-22